Імплантація зубів

Обабко Олександр Миколайович, імплантолог

Імплантація дає можливість з максимальним естетичним ефектом відновити поодинокі відсутні зуби або весь зубний ряд. Також дозволяє уникнути протезів, що знімаються. При проведенні операції в щелепну кістку імплантуються міцні штучні опори для зубних протезів – це єдиний метод протезування, що дозволяє замінити не лише видиму частину зуба, але і корінь. Тому жувальне навантаження на відновлені і природні зуби залишається однаковим. Це запобігає деформації кісткової тканини щелепи і виникненню дефектів прикусу.

Імплантація має багато переваг перед традиційними методами протезування. По-перше – це естетика: зубні протези на імплантах не відрізняються на вигляд і функціями від власних зубів. По-друге, коронки на імплантатах слугують набагато довше. Термін служби імплантів – до 25 років і більше. До того ж, сучасна імплантація зубів вважається найбільш фізіологічним видом протезування.

При визначенні можливостей дентальної імплантації лікар детально вивчає дані цифрової комп’ютерної томографії щелеп (3D-знімка щелеп). Далі проводиться візуальне обстеження ротової порожнини пацієнта і визначається можливість проведення дентальної імплантації, етапи, характеристики імплантатів, а також необхідність в попередніх операціях з нарощування кісткової тканини (операції кісткової пластики).

Класична операція по встановленню імплантів робиться в два етапи під місцевим знеболенням. Перший етап – це встановлення самого імпланта, який залишають в кістці для повного зрощення з кісткою. Після операції потрібне спостереження наших лікарів, контроль за загоєнням. Другий етап починається приблизно через 4-6 місяців. У кожен імплантат вкручується друга частина – абатмент, який височіє над яснами. Далі необхідний час на зрощення конструкції з кісткою, після чого можна переходити до етапу безпосередньо протезування. На абатменти фіксуються штучні коронки.

        Переваги імплантації зубів :

  • Імплантація дозволяє створити штучний зуб, повністю ідентичний здоровим зубам.
  • Дозволяє зберегти сусідні зуби, оскільки при постановці импланта немає необхідності їх обточування для фіксації коронки або моста.
  • При імплантації незнімний протез займає менше місця і надійно закріплений. – Імплантація дозволяє зберегти кісткову тканину щелепи і поліпшити форми обличчя. – Імпланти не створюють дискомфорту і незручностей при експлуатації. Міцне кріплення конструкції імплантанта дає можливість вживати будь-яку їжу без обмежень. – Дозволяє зробити знімне і незнімне протезування непомітним для оточення.
  • За статистикою приживаються 98% імплантів. Також імпланти служать набагато довше за класичні протези. 

Перед імплантацією імпланта проводиться комплексне обстеження, лікування карієсу і захворювань ясен для створення абсолютної гігієни порожнини рота. Після проведеного обстеження і лікування, планується дата проведення операції імплантації імплантанта.

У нашій клініці усі процедури проводяться кваліфікованими імплантологами в умовах стерильності і асептики, і при повному адекватному знеболенні.

Контактна інформація

Стоматологія Ольги Бондаренко знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік з/д вокзалу вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Повітрофлотський 8

044 334 35 47
098 334 35 47
095 434 35 47

info@bondarenko-clinic.com.ua

Запис онлайн

    Записатися на прийом