Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія Київ центр
Балицький Андрій Олександрович, дитячий стоматолог

Існує хибна думка про те, що за молочними зубами не потрібен догляд, вони все одно рано чи пізно заміняться постійними … Але це не так, здоров’я молочних зубів дуже важливо! Так як період молочного прикусу, тобто появи перших зубів – це старт для подальшого формування щелеп, і якість цього старту забезпечить успіх або проблеми в подальшому.

Після прорізування першого зуба батькам бажано відвідати дитячого стоматолога разом з дитиною, для того, щоб за допомогою першого заняття в ігровій формі  сформувати у дитини позитивне ставлення до подальших відвідувань стоматолога. Лікар дасть рекомендації з гігієни і зробить перший огляд.

З профілактичною метою дитину потрібно показувати стоматологу 1 раз в 3-6 місяців, щоб вчасно помітити каріозні процеси в молочних зубах. Регулярне відвідування кабінету стоматолога дозволить попередити подальший розвиток захворювання.

 

Дітям ми проводимо такі види лікування:

  • профілактика стоматологічних захворювань за допомогою процедури глибокого фторування;
  • профілактика появи карієсу при порушенні формування зубної емалі;
  • лікування карієсу молочних і постійних зубів із застосуванням інноваційних матеріалів і технологій;
  • лікування пульпіту молочних і постійних зубів;
  • герметизація фісур для захисту жувальних зубів від появи карієсу;
  • виправлення проблем прикусу за допомогою брекет – систем і за допомогою пластинок.

Для кожної дитини, залежно від стану її ротової порожнини, розробляється індивідуальний план профілактичних і лікувальних процедур та визначається періодичність візитів.

У стоматологічній клініці Ольги Бондаренко дитячі стоматологи лікують дітей не тільки без болю, але і без нудьги: під час лікування дитина може дивитися улюблені мультфільми!

Контактна інформація

Стоматологія Ольги Бондаренко знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік з/д вокзалу вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Повітрофлотський 8

info@bondarenko-clinic.com.ua

Запис онлайн

    Записатися на прийом