Естетична реставрація зубів

Гавриловська Марина Іванівна, естетична стоматологія

Привітна гарна  посмішка покращує настрій не лише власника, але і оточуючих людей! Вона спонукає до діалогу і довіри.

Якщо Ви хотіли б удосконалити свою посмішку, пропонуємо Вам звернутися в нашу клініку і скористатися послугою естетичної стоматології. Стати власником бездоганної посмішки може кожен!

Естетична реставрація зубів – один з найбільш популярних сьогодні напрямів в стоматології, що дозволяє оперативно відновити або скорегувати колір і форму зуба чи групи зубів, усунути інші дефекти зубного ряду (наприклад, великих проміжків між зубами).

Бездоганна  посмішка, в першу чергу, повинна виглядати максимально природно і гармоніювати із зовнішнім виглядом людини. Саме тому реставрація зубів являє собою складний багатоетапний процес, який вимагає ретельного підходу і точних розрахунків. Перш ніж приступати до корекції, фахівець оцінює висоту прикусу і інші особливості зубів пацієнта, після чого пропонує індивідуальне рішення проблеми.

Вініри та люмініри

Вініри і люмініри – це спеціальні тонкі пластинки, що кріпляться до зовнішньої сторони зубів. З їх допомогою лікар може скорегувати розмір, форму і колір центральної групи зубів, розташованих в так званій «зоні посмішки». В якості основних матеріалів для їх виготовлення використовують композит, кераміку, фарфор або оксид цирконію. Технологія реставрації за допомогою керамічних і композитних накладок рекомендована при плямах на емалі, підвищеної стертості зубів, скручених і зміщених зубах, наявності відколів і нерівностей, а також великого проміжку між зубами.

Процедура протипоказана, якщо є витончення емалі, бруксизм, неправильний прикус, карієс.

Композитні вініри створюють за допомогою матеріалів, які використовують для відновлення зубних коронок. Аналогічну основу використовують при пломбуванні, але в даному випадку метою є не реставрація, а саме зміна зовнішнього вигляду зубів. Композити для вінірів підбираються максимально близько до кольору натуральних зубів, тому посмішку не можна буде запідозрити в ненатуральності. Єдина ознака, яка може видати використання вінірів, – відсутність вологого блиску і прозорого поверхневого шару покриття. Після того, як верхній шар емалі буде сточено і зуби вирівняні, на них наносять композит і формують правильну форму коронок. Композитні вініри є найбільш бюджетним і швидким способом для отримання привабливої посмішки – процес їх створення займає всього один день.

Процес виробництва керамічних вінірів більш трудомісткий. Вони виготовляються в лабораторії з порцеляни високої міцності і прозорості, що робить їх візуально максимально наближеними до природної емалі і збільшує термін експлуатації. Термін служби порцелянових вінірів близько 10-13 років. Вартість вінірів з кераміки дорожче, ніж вінірів з композиту.

Новим словом в розвитку естетичної стоматології стала розробка американської компанії Cerinate вінірів з оксиду цирконію, які згодом отримали назву люмінірів за здатність сяяти, як здорова зубна емаль. Люмініри мають товщину близько 3 міліметрів, не вимагають сточування зуба, мають високу міцність і можуть прослужити цілих 20 років!

Використовуючи сучасне устаткування і якісні матеріали, фахівці стоматологічної клініки Ольги Бондаренко допоможуть Вам  відновити бездоганність Вашої посмішки!

Контактна інформація

Стоматологія Ольги Бондаренко знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік з/д вокзалу вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Повітрофлотський 8

info@bondarenko-clinic.com.ua

Запис онлайн

    Записатися на прийом