Професійна чистка зубів

Гігієна зубів
Ольга Геннадіївна Бондаренко, головний лікар

Важливою частиною профілактики зубних захворювань є ідеальна чистота зубного ряду. Навіть при достатньому домашньому догляді за зубами, з часом на поверхні емалі зуба утворюється зубний наліт, який мінералізується і може перетворитися на зубний камінь. Повністю видалити зубний наліт самостійно в домашніх умовах неможливо — надто багато в роті важкодоступних місць, тому стоматологи рекомендують раз на півроку проводити гігієнічну чистку зубів. Процедура чищення зубів дозволяє позбутися зубного нальоту, каменя, попередити появу і розвиток карієсу, пародонтиту, інших патологій. Ця процедура використовується також і для діагностики. Після чистки стоматологу набагато простіше помітити будь-яку хворобу на ранній стадії.

Стоматологія Ольги Бондаренко надає повний спектр профілактичних і гігієнічних послуг, які дозволять вам зберегти здоров’я зубів та отримати білосніжну посмішку.

Професійне чищення зубів проводиться за допомогою:

  • Ультразвуку і системи “Air Flow” (видалення над’ясенних і під’ясенних відкладень, зубного каменю);
  • Спеціальних полірувальних паст (полірування зубної емалі для запобігання закріпленню нальоту);
  • Ремінералізуючих препаратів (захист зубів за допомогою фторовмісних аплікацій).

Для профілактики захворювань зубів і ясен проходити процедуру слід кожні півроку. В обов’язковому порядку професійна чистка зубів необхідна перед імплантацією зубів або протезуванням. Бажано проходити чистку зубів перед будь-якими видами лікування зубів і лікування ясен.

Контактна інформація

Стоматологія Ольги Бондаренко знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік з/д вокзалу вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Повітрофлотський 8

info@bondarenko-clinic.com.ua

Запис онлайн

    Записатися на прийом