Зубне протезування

Зубне протезування
Ольга Геннадіївна Бондаренко, протезіст

Сьогодні сучасна ортопедія дозволяє вирішувати практично будь-які проблеми, пов’язані з частковою або повною втратою зуба. Нові матеріали і ортопедичні технології, що постійно удосконалюються, дозволяють відновлювати зуби з максимально наближеними параметрами до живого зуба.

Протезування зубів проводиться, виходячи з індивідуальних параметрів клінічної картини. Тому щоб поставити зубні протези, Вам треба записатися на консультацію в нашу клініку. Доктор проведе огляд, вислухає Ваші побажання. Перш ніж почати протезування зубів, треба добитися того, щоб зуби і ясна пацієнта були здорові. Тому, якщо виявлені захворювання зубів або ясен, спочатку треба пройти лікування.

Відновити втрачені зуби можна протезуванням на знімних і незнімних протезах:

1) Коронки. Застосовуються, коли втрачений один зуб або декілька, але не розміщених підряд. Встановлюють на спеціально підготовлений зуб. Коронка надівається на зуб, як ковпачок. Коронки можуть бути:

  • Металеві. Такі коронки відходять в минуле, тому що вони виглядають неестетично.
  • Металокерамічні. Металева основа коронки покривається керамічним покриттям, яке імітує зубну емаль.
  • Керамічні коронки. Виконуються повністю з кераміки, точно імітують зубну емаль. Такі коронки важко відрізнити від справжніх зубів. Також їх можна виконати з діоксиду цирконію.
  • Керамічні вкладки. Прекрасна альтернатива пломбам, допомагає відновити жувальні функції зуба після великого карієсу.

2)   Мостовидне протезування зубів. Вони замінюють собою до чотирьох зубів. Мости фіксуються на заздалегідь обточених зубах пацієнта або за допомогою спеціальних кріплень (адгезивні протези).

Приблизно процес протезування займає 1-3 тижні. При цьому Вам треба буде відвідати клініку 3 рази.

При втраті зуба протезування не можна відкладати, оскільки збільшується навантаження на зуби, що знаходяться поряд з відсутнім/зруйнованим зубом, вони швидше руйнуються, зміщуються зі своїх місць, швидше стирається емаль, вони розхитуються, стають чутливі до холодного/гарячого. Якщо відсутні декілька зубів, то починається деформація форми обличчя, впадають щоки, губи, також можливе виникнення дефектів мови.

Тому не варто затягувати з протезуванням і доводити до виникнення описаних вище проблем.

Основні переваги класичного протезування:

  • ціна протезування. В порівнянні з процедурою імплантації-витрати на протезування порівняно невеликі;
  • відносна простота і швидкість виготовлення протезів;
  • висока переносимість методу – до нього практично відсутні протипоказання.

Не відкладайте протезування зубів, запишіться на прийом в нашій клініці сьогодні, щоб знову набути ідеальної посмішки!

Контактна інформація

Стоматологія Ольги Бондаренко знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік з/д вокзалу вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Воздухофлотский, 8

info@bondarenko-clinic.com.ua

Запис онлайн

    Записатися на прийом